РУС
ҚАЗ

Күнтізбе

Wed, April 6, 2022

Тараз

Қазақстан Кубогы, 1 этап

1:2
Протокол

Tue, April 12, 2022

Шымкент

Қазақстан Кубогы, 2 этап

2:3
Протокол

Sun, April 17, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 1 тур

0:0
Протокол

Sun, April 24, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 2 тур

3:0
Протокол

Sat, April 30, 2022

Шымкент

Бiрiншi Лига, 3 тур

4:1
Протокол

Wed, May 4, 2022

Талдықорған

Қазақстан Кубогы, 3 этап

2:1
Протокол

Sun, May 8, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 4 тур

1:1
Протокол

Sun, May 15, 2022

Алматы

Бiрiншi Лига, 5 тур

1:1
Протокол

Sat, May 21, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 6 тур

2:1
Протокол

Sat, May 28, 2022

Қызылорда

Бiрiншi Лига, 7 тур

0:4
Протокол

Sun, June 19, 2022

Қаратау

Бiрiншi Лига, 8 тур

2:0
Протокол

Fri, June 24, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 9 тур

1:3
Протокол

Wed, June 29, 2022

Қызылорда

Бiрiншi Лига, 12 тур

vs

Sat, July 2, 2022

Шымкент

Бiрiншi Лига, 10 тур

vs

Sat, July 9, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 11 тур

vs

Sat, July 23, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 13 тур

vs

Sat, July 30, 2022

Көкшетау

Бiрiншi Лига, 14 тур

vs

Sat, August 6, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 15 тур

vs

Sat, August 20, 2022

Тараз

Бiрiншi Лига, 16 тур

vs

Sat, August 27, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 17 тур

vs

Sat, September 3, 2022

Екібастұз

Бiрiншi Лига, 18 тур

vs

Sat, September 10, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 19 тур

vs

Fri, September 16, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 20 тур

vs

Fri, September 30, 2022

Талдықорған

Бiрiншi Лига, 21 тур

vs

Sat, October 8, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 22 тур

vs

Sun, October 16, 2022

Арыс

Бiрiншi Лига, 23 тур

vs

Fri, October 21, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 24 тур

vs

Fri, October 28, 2022

Қарағанды

Бiрiншi Лига, 25 тур

vs

Sat, November 5, 2022

Астана Арена

Бiрiншi Лига, 26 тур

vs